за нас

DUSUNG група формирана во Кингдао од 2002 година, по 16 години во областа на производство на комерцијални ладење, имаме 5 добро познати трговски марки-DUSUNG замрзнувач, KAICHUANG, BINHONG ZHONGKELVNENG, КЦК.

DUSUNG ладење е најголемиот производител на островот замрзнувач во Кина.

Имаме независна R & D институции, 15% од инженери имаат докторски и постдипломски студии. 3 ~ 5 нови производи / година, се повеќе од 40.000 парчиња комерцијални фрижидери во 2017 година.

8 серија, 53 категории, 239 видови на производи, за супермаркет, погодност продавница, рибниот пазар, сладолед и пекарница продавница ... различни мало формати храна.

40000M² фабрика, 13pcs голема метална опрема, 2 големи ласерски машина за сечење, 33sets пена калапи, 11 комплети на тоа се хидраулични мувла, девет собранието линии, се направи целосна употреба на истражување и квалитет инспекција лабораторија 3 нови производи, DUSUNG ладење добие ISO9001 ISO14001 квалитет систем за сертификација, ние би можеле да понудат висок квалитет на производот на клиентот од сите делови на светот.
Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Контакт со нас

Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
WhatsApp Online Chat !