Dual-џет воздухот завеса Multidecks-Далечински - Кина Кингдао Dusung ладење

Dual-џет воздухот завеса Multidecks-Далечински

Краток опис:

Ефикасна двојно палубата ветер, ладење побрзо

Слој LED, производ дисплеј повеќе јасни и живописни

Ноќ завеса дизајн, ноќ, исто така, се задржи свежа

Прилагодливи полица дизајн за да се исполнат различни барања дисплеј

Ниска граница дизајн, повеќе простор за складирање

домување квалитетни материјали се потрајни


 • Мин.нарачката Кол: 1 Piece
 • Набавка Способност: 20000 Sets per Year
 • Порт: Кингдао, Кина
 • Начин на плаќање: T/T, L/C, D/P, O/A
 • детали за производот

  Тагови производ

  Ефикасна двојно палубата ветер, ладење побрзо

  Слој LED, производ дисплеј повеќе јасни и живописни

  Ноќ завеса дизајн, ноќ, исто така, се задржи свежа

  Прилагодливи полица дизајн за да се исполнат различни барања дисплеј

  Ниска граница дизајн, повеќе простор за складирање

  домување квалитетни материјали се потрајни

  Карактеристики на производот

  .Designed со остар изглед и иновации во умот, оваа единица  се вклопува во со најмодерните концепт ofsupermarket.

  .Equipped со dual-џет воздушни завеси, брз и стабилен е да се  одржува оптимална температура, исто така, се на донесување  заштеда на енергија избор за вашиот бизнис.

  .Со четири прилагодливи полици, тоа е совршен приказ на вашите  производи.

  .Interior LED осветлување.

  Технички спецификации
  модел LF1.5ES LF2.0ES LF3.0ES
  Dimension(WxDxH),mm 1875 * 950 * 2080 2500 * 950 * 2080 3750 * 950 * 2080
  Weight,Kg 248 370 580
  Покажи области, ㎡ 4.38 5.84 8.75
  Опсег на температура, ℃ 2 ~ 8 2 ~ 8 2 ~ 8
  Нето волумен, L 1250 1670 2500
  20′Gp Max Loading  5  4  3
  40′HQ Max Loading  11  8  6

  qew (1)

  модел LF1.5ES LF2.0ES LF3.0ES
  Size Without End Panel,mm 1875 * 950 * 2080 2500 * 950 * 2080 3750 * 950 * 2080
  Width Of End Panel,mm 36 36 36
  Display Areas,m² 4.38 5.84 8.75
  Temperature Range,°C 2 ~ 8 2 ~ 8 2 ~ 8
  Net Volume 1250L 1670L 2500L

  afede166

  qew (3) qew (4) qew (5)

  02652617

  qew (7) qew (8) qew (9)


 • Претходно:
 • Следно:

 • 

  Билтен

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Контакт со нас

  Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
  WhatsApp Online Chat !