Стакло врвот градите замрзнувач - Кина Кингдао Dusung ладење

Стакло врвот градите замрзнувач

Краток опис:

Внатрешна LED осветлување, производ дисплеј повеќе светли и clea

Механички прилагодливи термостат, температурата дигитален дисплеј

Челична жица шмркајќи пластични храна кошница, високо влијание тежина, отпорност на абење

Притисни и повлечете круг лак зајакнато стакло врати, јасно, преку силна, производ дисплеј повеќе интуитивна,

Свила цевка кондензаторот + вентилатор за ладење, висока конфигурација трчање единица

6 Големата чекор тркала, лесно да се движи

Кутија четири страна објавува избор, лична заштитна марка уникатен дисплеј


 • Мин.нарачката Кол: 1 Piece
 • Набавка Способност: 20000 Sets per Year
 • Порт: Кингдао, Кина
 • Начин на плаќање: T/T, L/C, D/P, O/A
 • детали за производот

  Тагови производ

  Внатрешна LED осветлување, производ дисплеј повеќе светли и clea

  Механички прилагодливи термостат, температурата дигитален дисплеј

  Челична жица шмркајќи пластични храна кошница, високо влијание тежина, отпорност на абење

  Притисни и повлечете круг лак зајакнато стакло врати, јасно, преку силна, производ дисплеј повеќе интуитивна,

  Свила цевка кондензаторот + вентилатор за ладење, висока конфигурација трчање единица

  6 Големата чекор тркала, лесно да се движи

  Кутија четири страна објавува избор, лична заштитна марка уникатен дисплеј

  Карактеристики на производот

  Крајот шеф на пластична устата кабинет + алуминиумски профил спојување уста кабинет + бар заштита околу;

  Температурен опсег (° C): 18 ° C или помалку

  Внатрешна LED осветлување (еднострано)

  Механички прилагодливи термостат, температурата дигитален дисплеј

  Челична жица натопи пластични храна кошница, полна кошница

  Притисни и повлечете кружен лак зајакнато стаклена врата

  Влакно кондензаторот + вентилатор за дисипација на топлина

  6 големи нога тркала (предната 2 со сопирачки

  Технички спецификации
  модел SDQ300 SDQ400 SDQ500 SDQ600 SDQ700
  пакет големина, mm 1060 * 770 * 890 1310 * 770 * 890 1560 * 770 * 890 1810 * 770 * 890 2060 * 770 * 890
  Големина на единица, mm  1000 * 695 * 850 1250 * 695 * 850 1500 * 695 * 850 1750 * 695 * 850 2000 * 695 * 850
  Покажи области, ㎡          
  Опсег на температура, ℃  ≤-18  ≤-18  ≤-18  ≤-18  ≤-18
  Нето волумен, m3 273 355 455 545 645
  Боја Белата Белата Белата Белата Белата
  тест Стандард          
  пакување          
  димензии          
  тежини 64 73 84 93 103
  Нето тежина (kg) 58 67 75 82 82
  Номинална моќност (кг)          

  efe1 (1) efe1 (2) efe1 (3) efe1 (4) efe1 (5) efe1 (6) efe1 (7) efe1 (8)


 • Претходно:
 • Следно:

 • 

  Билтен

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Контакт со нас

  Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
  WhatsApp Online Chat !