Вести

 • Focus on fresh, layout upgrades

  On November 6, 2018, the aquatic products training class jointly sponsored by renowned fresh master tang gongman and Qingdao kaichuang cold chain was given a grand presentation. Meeting is mainly about the current aquatic products market fresh aquaculture techniques, the key points of aquatic ...
  Прочитај повеќе
 • Kaichuang assisted the first China county retail innovation summit

  On August 15, the first China county retail industry innovation summit sponsored by longshangwang & supermarket weekly, co-organized by hebei huiyou commercial chain development co., LTD and sponsored by Qingdao kaichuang was held in baoding electric valley square business conference center. ...
  Прочитај повеќе
 • Нашата компанија

  DUSUNG ладење е најголемиот производител на островот замрзнувач во Кина. Имаме независна R & D институции, 15% од инженери имаат докторски и постдипломски студии. 3-5 нови производи / година, се повеќе од 40, 000 парчиња комерцијални фрижидери во 2017 година.
  Прочитај повеќе


Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Контакт со нас

Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
WhatsApp Online Chat !