Авто-сервис Увид Слободна дек - Кина Кингдао Dusung ладење

Авто-сервис Увид Слободна дек

Краток опис:

 

длабоко дисплеј палубата

се приспособат големи предмети

перформанси ладење

Енергетска ефикасност

приказ тешки

Нерѓосувачки челик внатрешниот слој е лесно да се чисти

Висок квалитет на материјалот школка, добра текстура, отпорност на абење


 • Мин.нарачката Кол: 1 Piece
 • Набавка Способност: 20000 Sets per Year
 • Порт: Кингдао, Кина
 • Начин на плаќање: T/T, L/C, D/P, O/A
 • детали за производот

  Тагови производ

  длабоко дисплеј палубата

  се приспособат големи предмети

  перформанси ладење

  Енергетска ефикасност

  приказ тешки

  Нерѓосувачки челик внатрешниот слој е лесно да се чисти

  Висок квалитет на материјалот школка, добра текстура, отпорност на абење

  Карактеристики на производот

  Увезените компресорот.

  Сите отворени стил покажат.

  Интелигентни дигитална контрола на температурата.

  Достапно и во оддалечените тип.

  Хуманизирано наведнат стакло дизајн, анти-истиснување, anticondensation.

  Достапно и во лизгачки тип врата.

  Технички спецификации
  модел GK0.25H GK0.4H GK0.5H GK0.7H
  Големина со крајот панел, mm 1410 * 1150 * 900 2035 * 1150 * 900 2660 * 1150 * 900 3910 * 1150 * 900
  Ширина на крајот панел, mm  80 80 80 80
  Покажи области, ㎡ 1.04 1.56 2.08 3.12
  Опсег на температура, ℃ -2 ~ 5 -2 ~ 5 -2 ~ 5 -2 ~ 5
  Нето волумен, m3 0.17 0.25 0.33 0.5
  Боја        
  тест Стандард        
  пакување        
  димензии        
  тежини        
  Нето тежина (kg)        
  Номинална моќност (кг) 440 500 800 1100

  ГК-1 (1) ГК-1 (2) ГК-1 (3) ГК-1 (4) ГК-1 (5) ГК-1 (6) ГК-1 (7) ГК-1 (8) ГК-1 (9) ГК-1 (10) ГК-1 (11)


 • Претходно:
 • Следно:

 • 

  Билтен

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Контакт со нас

  Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
  WhatsApp Online Chat !