Product Advantages

 • supermarket island freezer
  DUSUNG Commercial Refrigeration Is The Biggest Supermarket Island Freezer Manufacturer In China.
 • Glass Door Freezer
  DUSUNG Commercial Glass Door Freezer & Glass Door Cooler
 • Deli Refrigeration showcase
  DUSUNG Refrigeration Lift up Glass Deli Case
 • Dual Compressor Dual Temperature Promotion Refrigeration Cabinet
  DUSUNG Dual Compressor,Dual Temperature Promotion Refrigeration Cabinet
 • Self Service Counter
  DUSUNG Epta Style,Butcher Shop Refrigeration Equipment
 • Dual Air Curtain Refrigerator
  DUSUNG Dual Jet Air Curtain Multidecks Remote

About Company

Grupi Dusung themeluar në Qingdao që nga viti 2002, pas 16 vjet në fushën e prodhimit ftohje komerciale, ne kemi 5 njohur frigorifer markave Dusung komerciale, KAICHUANG, Binhong ZHONGKELVNENG, KCK.

Dusung ftohje është prodhuesi më i madh ishull frigorifer në Kinë.Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

kontaktoni na

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
WhatsApp Online Chat !