Dual-jet Air Perde Multidecks-Remote - China Qingdao Dusung Ftohje

Dual-Jet Air Curtain Multidecks-Remote

Përshkrim i shkurtër:

ekran efikase double-kuvertë era, ftohje të shpejtë

Layer LED, ekran produkt më të qartë dhe të gjalla

Dizajni perde Night, edhe nata mbajtur të freskët

Dizajni Adjustable raft për të përmbushur një shumëllojshmëri të kërkesave të ekranit

dizajn të ulët kufi, më shumë hapësira e magazinimit

Materialet me cilësi të strehimit janë më të qëndrueshme


 • Min.urdhër Sasia: 1 Piece
 • Furnizimi Aftësia: 20000 Sets per Year
 • Port: Qingdao, China
 • Termat pagesës: T/T, L/C, D/P, O/A
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ekran efikase double-kuvertë era, ftohje të shpejtë

  Layer LED, ekran produkt më të qartë dhe të gjalla

  Dizajni perde Night, edhe nata mbajtur të freskët

  Dizajni Adjustable raft për të përmbushur një shumëllojshmëri të kërkesave të ekranit

  dizajn të ulët kufi, më shumë hapësira e magazinimit

  Materialet me cilësi të strehimit janë më të qëndrueshme

  Features produktit

  .Designed me duket mprehta dhe inovacione në mendje, kjo njësi  përshtatet me konceptin ofsupermarket më moderne.

  Pajisur me perde ajrore dual-jet, të shpejtë dhe të qëndrueshme është për të  ruajtur temperaturat optimale, duke e bërë edhe vetë një  zgjedhje e kursimit të energjisë për biznesin tuaj.

  .Me katër raftet rregullueshme, ajo është shfaqje e përsosur e tua  produkteve.

  .Interior ndriçim LED.

  Specifikimet teknike
  model LF1.5ES LF2.0ES LF3.0ES
  Dimension(WxDxH),mm 1875 * 950 * 2080 2500 * 950 * 2080 3750 * 950 * 2080
  Weight,Kg 248 370 580
  zonat e ekranit, ㎡ 4.38 5.84 8.75
  Temperatura Gama, ℃ 2 ~ 8 2 ~ 8 2 ~ 8
  vëllimit neto, L 1250 1670 2500
  20′Gp Max Loading  5  4  3
  40′HQ Max Loading  11  8  6

  qew (1)

  model LF1.5ES LF2.0ES LF3.0ES
  Size Without End Panel,mm 1875 * 950 * 2080 2500 * 950 * 2080 3750 * 950 * 2080
  Width Of End Panel,mm 36 36 36
  Display Areas,m² 4.38 5.84 8.75
  Temperature Range,°C 2 ~ 8 2 ~ 8 2 ~ 8
  Net Volume 1250L 1670L 2500L

  afede166

  qew (3) qew (4) qew (5)

  02652617

  qew (7) qew (8) qew (9)


 • Previous:
 • Next:

 • 

  Gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  WhatsApp Online Chat !