Glass gjoks top frigorifer - China Qingdao Dusung Ftohje

Glass lartë frigorifer gjoks

Përshkrim i shkurtër:

ndriçim të brendshëm LED, ekran produkt më të ndritshme dhe të clea

termostat rregullueshme mekanike, ekran dixhital temperatura

tela çeliku plastike zhytje shporta ushqimore, pesha e lartë duke mbajtur, veshin rezistencë

Push dhe tërheq hark ashpërsuar dyer të rrumbullakta qelqi, të qarta përmes të fortë ekranit, produkt më intuitive,

Silk tub kondensator + ftohje tifoz, njësia running konfigurimit të lartë

6 Bigfoot rrota, të lehtë për të lëvizur

Box Katër Side Poster Optional, Trademark Personal Display Unique


 • Min.urdhër Sasia: 1 Piece
 • Furnizimi Aftësia: 20000 Sets per Year
 • Port: Qingdao, China
 • Termat pagesës: T/T, L/C, D/P, O/A
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ndriçim të brendshëm LED, ekran produkt më të ndritshme dhe të clea

  termostat rregullueshme mekanike, ekran dixhital temperatura

  tela çeliku plastike zhytje shporta ushqimore, pesha e lartë duke mbajtur, veshin rezistencë

  Push dhe tërheq hark ashpërsuar dyer të rrumbullakta qelqi, të qarta përmes të fortë ekranit, produkt më intuitive,

  Silk tub kondensator + ftohje tifoz, njësia running konfigurimit të lartë

  6 Bigfoot rrota, të lehtë për të lëvizur

  Box Katër Side Poster Optional, Trademark Personal Display Unique

  Features produktit

  kreu Fundi i plastike kabinetit gojës + profile alumini gërshetimit të kabinetit + bar mbrojtjen e gojës rreth;

  varg temperature (° C): 18 ° C ose me pak

  ndriçim i brendshëm LED (anë)

  termostat rregullueshme mekanike, ekran dixhital temperatura

  tela çeliku dip shporta ushqimore plastike, shporta e plotë

  Push dhe tërheq rrethore hark ashpërsuar derë qelqi

  Filament kondensator + tifoz për shpërndarje të ngrohjes

  6 rrotat mëdha këmbë (përparme 2 me frenave

  Specifikimet teknike
  model SDQ300 SDQ400 SDQ500 SDQ600 SDQ700
  Madhësia Paketa, mm 1060 * 770 * 890 1310 * 770 * 890 1560 * 770 * 890 1810 * 770 * 890 2060 * 770 * 890
  Madhësia Njësia, mm  1000 * 695 * 850 1250 * 695 * 850 1500 * 695 * 850 1750 * 695 * 850 2000 * 695 * 850
  zonat e ekranit, ㎡          
  Temperatura Gama, ℃  ≤-18  ≤-18  ≤-18  ≤-18  ≤-18
  vëllimit neto, m3 273 355 455 545 645
  Body Color e bardhë e bardhë e bardhë e bardhë e bardhë
  Test standard          
  paketim          
  përmasat          
  peshat 64 73 84 93 103
  Pesha neto (kg) 58 67 75 82 82
  Vlerësuar me energji elektrike (kg)          

  efe1 (1) efe1 (2) efe1 (3) efe1 (4) efe1 (5) efe1 (6) efe1 (7) efe1 (8)


 • Previous:
 • Next:

 • 

  Gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  WhatsApp Online Chat !