Island Freezer - China Qingdao Dusung Ftohje

Island Freezer

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 1 Piece
 • Furnizimi Aftësia: 20000 Sets per Year
 • Port: Qingdao, China
 • Termat pagesës: T/T, L/C, D/P, O/A
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Dusung Refrigeration is proud to be the biggest manufacturer of supermarket island freezer in China. 

  Features produktit

  novel appearance,

  excellent display effect,

  flexible various combination,

  high efficiency and energy saving

  Specifikimet teknike  
  model ZD0.7D ZD0.5P ZD0.8P ZD0.9P
  Size me panel fund, mm * 875 * 1870 835 * 875 * 1470 835 * 875 * 2115 835 * 875 * 2502 835
  Weight(Kg) 152 140 152 178
  Temperatura Gama, ℃ ≤ -18  ≤ -18  ≤ -18  ≤ -18 
  vëllimit neto, L 560 460 570 690
  zonat e ekranit, ㎡ 1.1 0.9 1.2 1.5
  20′ Max Loading/Single 12 14 12 8
  40′ HQ Max Loading/Single 24 28 24 16
  40′ HQ Max Loading/ 3 in 1 33 42 33 24

  微信图片_20190102095328Island Freezer (1)Island Freezer (2) Island Freezer (3) Island Freezer (4) Island frigorifer (5) Island Freezer (6) Island Freezer (7) Island Freezer (8) Island Freezer (9)


 • Previous:
 • Next:

 • 

  Gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  WhatsApp Online Chat !