Lajme

 • Focus on fresh, layout upgrades

  On November 6, 2018, the aquatic products training class jointly sponsored by renowned fresh master tang gongman and Qingdao kaichuang cold chain was given a grand presentation. Meeting is mainly about the current aquatic products market fresh aquaculture techniques, the key points of aquatic ...
  Lexo më shumë
 • Kaichuang assisted the first China county retail innovation summit

  On August 15, the first China county retail industry innovation summit sponsored by longshangwang & supermarket weekly, co-organized by hebei huiyou commercial chain development co., LTD and sponsored by Qingdao kaichuang was held in baoding electric valley square business conference center. ...
  Lexo më shumë
 • Kompania jone

  Dusung Refrigeration është prodhuesi më i madh ishull frigorifer në Kinë. Ne kemi të pavarur R & D institucioneve, 15% e inxhinierëve kanë shkallën e doktoraturës dhe pasuniversitare. 3-5 produkte të reja / vit, bëri më shumë se 40, 000 copë frigoriferë komerciale në vitin 2017.
  Lexo më shumë


Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

kontaktoni na

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
WhatsApp Online Chat !