Vertikale Display Cooler - China Qingdao Dusung Ftohje

Vertikale Display Cooler

Përshkrim i shkurtër:

 

Modular njësi të pavarur ftohje, më të përshtatshëm për mirëmbajtje ndashëm

Dyfishtë kornizë xhami aliazh alumini dyfishtë të plotë-length trupit Low-E trajtuar derë, dizajni pamja është më i zoti, pika e tregon qartë dhe intuitive

4 histori raft rregullueshme për të gjitha madhësive

Stainless Dizajn çeliku tabaka për pastrimin e lehtë dhe e mbarimit

Thjeshtë dhe të lehtë për të vepruar Mekanizmin Filter Filter


 • Min.urdhër Sasia: 1 Piece
 • Furnizimi Aftësia: 20000 Sets per Year
 • Port: Qingdao, China
 • Termat pagesës: T/T, L/C, D/P, O/A
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Modular njësi të pavarur ftohje, më të përshtatshëm për mirëmbajtje ndashëm

  Dyfishtë kornizë xhami aliazh alumini dyfishtë të plotë-length trupit Low-E trajtuar derë, dizajni pamja është më i zoti, pika e tregon qartë dhe intuitive

  4 histori raft rregullueshme për të gjitha madhësive

  Stainless Dizajn çeliku tabaka për pastrimin e lehtë dhe e mbarimit

  Thjeshtë dhe të lehtë për të vepruar Mekanizmin Filter Filter

  Me frenave casters universale, ajo është më i përshtatshëm për të ndryshuar pozitën dhe lëvizjen eKorrozioni rezistente shell dhe bile brendshme, të rrisë jetën shërbimit të frigorifer

  Termostat me kaloni dritë, ekran dixhital është më intuitive

  Features produktit ekran Store
  Varg Temperatura (° C): 2-8 ° C
  Modular njësi e pavarur ftohje për mirëmbajtje të lehtë
  dyfishtë të ulët-e plotë të gjatë trupi trajtuar derë me aliazh alumini kornizë
  4 shtresa rregullueshme raft + inox çeliku tabaka
  Thjeshtë dhe e lehtë për të vepruar ekran filter
  piperi Universale me frena
  shell rezistente korrozioni dhe tank
  termostat me kaloni llambë, ekran dixhital
  Brendshëm ndriçim LED
  Adjustable termostat
  dyfishtë xhami
  4 një mënyrë piperi +2 rregullueshme këmbë
  Zgjerimi aparat avullimi + fan ndihmuar ftohje
  Wire tub kondensator + tifoz për shpërndarje të ndihmës ngrohjes

   

  Specifikimet teknike
  model SC-600 SC-900 SC-1100 SC-1400 SC300A
  Tregojnë shifrën 1111  2222  3333  4444 SC300A
  Madhësia njësi (me kuti shenjë), mm 756 * 755 * 2220 1094 * 755 * 2220 1286 * 755 * 2220 1640 * 755 * 2220 450 * 720 * 1850
  zonat e ekranit, ㎡  0.71 0.96  1.18  1.45  0.58
  Temperatura Gama, ℃ 2-8 ° C 2-8 ° C 2-8 ° C 2-8 ° C 2-10 ° C
  vëllimit neto, L 594 894 1070 1383 300
  Body Color E Bardhë e zezë E Bardhë e zezë E Bardhë e zezë E Bardhë e zezë E Bardhë e zezë
  Packaging 40′HQ LOAD  45 32   27  21  70
  Weights KG  163 212   232  251  87

  lcg1 (1) lcg1 (2) lcg1 (3) lcg1 (4) lcg1 (5) lcg1 (6) lcg1 (7)
 • Previous:
 • Next:

 • 

  Gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  WhatsApp Online Chat !