производ Предности

за компанијата

DUSUNG група формирана во Кингдао од 2002 година, по 16 години во областа на производство на комерцијални ладење, имаме 5 добро познати трговски марки-DUSUNG замрзнувач, KAICHUANG, BINHONG ZHONGKELVNENG, КЦК.

DUSUNG ладење е најголемиот производител на островот замрзнувач во Кина.Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Контакт со нас

Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
адреса
# 70 Jinsheng патот Еден, CHENGYANG
DISTRICT, Кингдао, Кина
Е-пошта
Dusung@DusungRefrigeration.com
телефон
Тел: +86 532 8897 6960 Факс: +86 532 8897 6961
WhatsApp Онлајн Chat!