Dusung Ладење фабрика затворање време 1 ~ 4-ти мај за празник Денот на трудот

Dusung Ладење фабрика затворање време 1 ~ 4-ти мај, за празникот на Денот на трудот, и rusume работа на 5-ти мај.Dusung Ладење одмор за day20190429 труд


Време на мислењето: Април-29-2019

Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Контакт со нас

Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
адреса
# 70 Jinsheng патот Еден, CHENGYANG
DISTRICT, Кингдао, Кина
Е-пошта
Dusung@DusungRefrigeration.com
телефон
Тел: +86 532 8897 6960 Факс: +86 532 8897 6961
WhatsApp Онлајн Chat!