Product Advantages

 • Semi Vertical Supermarket Display Refrigerator
  Dusung Refrigeration Semi Vertical Air Curtain
 • Self Service Counter
  DUSUNG Epta Style,Butcher Shop Refrigeration Equipment
 • Open Type Deli Cabinet
  Lift or Slide Open Front Glass Door Service Over Deli Showcase
 • Refrigerator Display For Fruits And Vegetables
  Round Island Air Curtain Refrigeration Showcase
 • Dual Air Curtain Refrigerator
  DUSUNG Dual Jet Air Curtain Multidecks Remote
 • Glass Door Freezer
  DUSUNG Commercial Glass Door Freezer,Glass Door Cooler,Glass Door Chiller

About Company

Grupi Dusung themeluar në Qingdao që nga viti 2002, pas 16 vjet në fushën e prodhimit ftohje komerciale, ne kemi 5 njohur frigorifer markave Dusung komerciale, KAICHUANG, Binhong ZHONGKELVNENG, KCK.

Dusung ftohje është prodhuesi më i madh ishull frigorifer në Kinë.Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

kontaktoni na

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
Adresë
#70 JINSHENG ROAD ONE,CHENGYANG
DISTRICT,QINGDAO,CHINA
E-mel
Dusung@DusungRefrigeration.com
telefon
Tel:+86 532 8897 6960 Fax:+86 532 8897 6961
WhatsApp Online Chat !