Rreth nesh

Grupi DUSUNG i themeluar në Qingdao që nga viti 2002. pas 18 vjetësh në fushën e prodhimit komercial të ftohjes , kemi 5 marka të njohura tregtare të ngrirjes-DUSUNG, KAICHUANG, BINHONG ZHONGKELVNENG, KCK.

Dusung ftohje është prodhuesi më i madh ishull frigorifer në Kinë.

Ne kemi pavarur R & D institucioneve, 15% e inxhinierëve kanë shkallën e doktoraturës dhe pasuniversitare. 3 ~ 5 produkte të reja / vit, bëri më shumë se 40.000 copë frigoriferë komerciale në vitin 2017.

8 Series, 53 kategori, 239 lloje të produktit, për supermarket, dyqan, tregun e peshkut, akullore dhe dyqan buke ... formate të ndryshme të shitjes me pakicë të ushqimit.

Fabrika 40000M², 13pcs pajisjeve të mëdha metalike, 2 të mëdha makinë prerja lazer, 33sets moulds shkumës, 11 grupe të saj janë myk hidraulike, nëntë linjat e asamblesë, e bëjnë përdorimin e plotë të 3 produktit të reja kërkimore dhe me cilësi të inspektojë laborator, Dusung ftohje merrni ISO14001 ISO9001 sistemit të çertifikimit të cilësisë, ne mund të ofrojmë produkt me cilësi të lartë për klient të gjithë botën.


Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

kontaktoni na

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
Adresë
# 70 JINSHENG ROAD ONE, Chengyang
DISTRICT, Qingdao, Kinë
E-mel
Dusung@DusungRefrigeration.com
telefon
Tel: +86 532 8897 6960 Fax: +86 532 8897 6961
Facebook
WhatsApp Online Chat!