Certifikatat

R&D Më shumë se 11 PATENTS
ISO
R&D Më shumë se 11 PATENTS

Dusung Refrigeration është i kënaqur të paraqesë departamentin tonë të pavarur R&D, të përbërë nga më shumë se 15% studentë të doktoratës dhe studentë të diplomuar, dhe më shumë se 70% punëtorë profesionalë dhe teknikë, dhe të marrë CERTIFIKATN e ndryshme të PATENTS më shumë se 11 komplete në ftohje tregtare.

 

ISO

Dusung kaloi me sukses ISO9001 CERTIFIKIMIN E SISTEMIT T MAN MENAXHIMIT TU CILALSIS, dhe Çertifikimin e sistemit të menaxhimit të mjedisit ISO14001e,

Ne kemi fituar çmime të shumta në fusha të ndryshme dhe kemi marrë "Ndërmarrjen e teknologjisë së lartë" dhe "Çertifikatën e Produktit të Ri të Specializuar (Teknologjisë)".


Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

kontaktoni na

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
Adresë
# 70 JINSHENG ROAD ONE, Chengyang
DISTRICT, Qingdao, Kinë
E-mel
Dusung@DusungRefrigeration.com
telefon
Tel: +86 532 8897 6960 Fax: +86 532 8897 6961
Facebook
WhatsApp Online Chat!