Commercial Refrigeration Butcher Meat Shop Equipment - China Qingdao Dusung Ftohje

Pajisje Commercial Refrigeration Butcher Meat Shop

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 20000 vë në vit
 • Porti: Qingdao, China
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / P, O / A
 • Model: GB0.25A (GB0.25T), GB0.4A (GB0.4T), GB0.5A (GB0.5T), GB0.7A (GB0.7T),
 • Klasa e klimës: N-ST
 • Sistemi i ftohjes: Air Cooler
 • Shkrirja: Manual, Automatik
 • Zona e ekranit (㎡): 1.05
 • Temperatura Gama (℃): 0 ~ 5 ℃
 • Faqe Katalog: 16
 • Detail Product

  Top 3 one stop supermarket refrigeration equipment manufacturer in China

  Produkt Tags

  specifikimet

  model GB0.25A (GB0.25T) GB0.4A (GB0.4T) GB0.5A (GB0.5T) GB0.7A (GB0.7T)
  Size me panel fund, mm 1350 * 1150 * 1290 1975 * 1150 * 1290 2600 * 1150 * 1290 3850 * 1150 * 1290
  zonat e ekranit, m2 1.04 1.56 1.56 3.12
  vëllimit neto, m3 0,17 0,25 0,33 0,5
  20GP

  4

  4

  2

  1

  40HQ

  20

  18

  8

  6

  antipiretik R290, R134A, R404A
  tensionit, frekuenca 110V / 60Hz, 220V / 50Hz
  H7
  G3

  besueshëm dhe efikas të teknologjisë ftohje të konsiderueshme zvogëlon konsumin e energjisë dhe kostot kandidon
  importuar kompresor & condensate fan bëjë sistemin më të besueshme
  Gjithashtu në dispozicion në llojin e largët

  karakteristikë

  6-2GB-DusungRefrigeration
  6GB-DusungRefrigeration.jpg

  1.   Lakuar glass.There dy lloje të flip-top rrëshqitje qelqi, të cilat mund të zgjidhen. Dhe të lehtë për të ngarkuar dhe të pastër, efektet më të mira Merchandising.

  2. ekran controler Digital temperatura, mund të rregullohen manualin e temperaturës.

  7AL-Dusung-ftohje

  3. Splicable.Can të jenë të lidhura së bashku për të përmbushur kërkesat tuaja gjatësi.

  9-GB-DusungRefrigeration

  4. izolues glass.Full izolues transparent panele anësore xhami, mallin në një shikim.

  8-2GB
  8-GB-DusungRefrigeration

  5. aparat avullimi i përbërë nga alumini - efikasitet të lartë shkëmbimin fin dhe tub bakri pushtet përsosur.

  10 GB-DusungRefrigeration.jpg

  6. Splicable.Can të jenë të lidhura së bashku për të përmbushur kërkesat tuaja gjatësi.

  11-GB-DusungRefrigeration


 • Previous:
 • Next:

 • 大上问鼎海报02

  Gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  Adresë
  # 70 JINSHENG ROAD ONE, Chengyang
  DISTRICT, Qingdao, Kinë
  E-mel
  Dusung@DusungRefrigeration.com
  telefon
  Tel: +86 532 8897 6960 Fax: +86 532 8897 6961
  Facebook
  WhatsApp Online Chat!