Dusung Commercial Gjoks frigorifer zë vendin e kombinuar lloj chiller frigorifer - China Qingdao Dusung Ftohje

Dusung Commercial Gjoks frigorifer zëvendësueshme lloj i kombinuar chiller frigorifer

Përshkrim i shkurtër:


 • Model: ZM14BL01, ZM21BL01, ZM25BL01
 • Klasa e klimës: N-ST
 • Sistemi i ftohjes: ftohje e ajrit dhe ftohje Direct
 • Shkrirja: Automatik
 • Ftohës: R404A
 • Temperatura Gama (℃): ≤18 / 2 ~ 10 ℃
 • Faqe Katalog: 28
 • Detail Product

  Top 3 one stop supermarket refrigeration equipment manufacturer in China

  Produkt Tags

  karakteristikë

  1.   Zona ekran të madh dhe efekti më i mirë që tregon.

  1-ZM-Dusung-ftohje

  2.   Gjoks frigorifer mund të zgjidhen dhe të mbledhur në të.

  2.3-ZM-Dusung-Refrigeration.jpg

  3.   Plug në, të lehtë për të lëvizur, jo më shumë instalimit për të përdorur për të ruajtur paraqitjen ndryshme.

  4-ZM-Dusung-Refrigeration.jpg

  4.   Parakolp Mbrojtja miraton sipërme, dizajn të butë e vështirë fund, dhe materiali fund pjatë është aliazh alumini.

  5-ZM-Dusung-ftohje

  5.   Përdorimi EBM tifoz i papërshkueshëm nga uji zhurmë të ulët.

  6-ZM-Dusung-ftohje

  6.   frigorifer përdor importuar Low-E shtresa të dyfishtë Glass Door me ngrohje elektrike.

  7-ZM-Dusung-ftohje


 • Previous:
 • Next:

 • 大上问鼎海报02

  Gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  Adresë
  # 70 JINSHENG ROAD ONE, Chengyang
  DISTRICT, Qingdao, Kinë
  E-mel
  Dusung@DusungRefrigeration.com
  telefon
  Tel: +86 532 8897 6960 Fax: +86 532 8897 6961
  Facebook
  WhatsApp Online Chat!