Dusung Refrigeration Factory Mbyllja Gjatë 1 ~ 4 maj për festën e Ditës së Punës

Dusung Refrigeration Factory Mbyllja Gjatë 1 ~ 4 maj për festën e Ditës së Punës, dhe punën rusume më 5, maj.Dusung Refrigeration pushimi për day20190429 laburistëve


Ora Post: Apr-29-2019

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

kontaktoni na

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
Adresë
# 70 JINSHENG ROAD ONE, Chengyang
DISTRICT, Qingdao, Kinë
E-mel
Dusung@DusungRefrigeration.com
telefon
Tel: +86 532 8897 6960 Fax: +86 532 8897 6961
WhatsApp Online Chat!