supermarket komerciale rrëshqitje qelqi kapak lakuar gjoks kombinuar island frigorifer - China Qingdao Dusung Ftohje

supermarket tregtar rrëshqitje qelqi kapak lakuar gjoksi kombinuar island ngrirës

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 20000 vë në vit
 • Porti: Qingdao, China
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / P, O / A
 • Island Freezer Model :: ZD0.5P, ZD0.7D, ZD0.8P, ZD0.9P
 • Sistemi i ftohjes:: Static ftohjes Sistemit
 • Antipiretik:: R404A
 • Tension (V):: 220V / 50Hz, 110V / 60HZ
 • Perdorimi:: Frozon Food
 • Teamp Gama (℃):: ≤18 ℃
 • Faqe Katalog: 13
 • Detail Product

  Top 3 one stop supermarket refrigeration equipment manufacturer in China

  Produkt Tags

  specifikimet

  model

  ZD0.5P

  ZD0.7D

  ZD0.8P

  ZD0.9P

  Dimension (W x D x H)

  1470 * 876 * 837

  1870 * 876 * 837

  2115 * 876 * 837

  2502 * 876 * 837

  Pesha (kg)

  140

  152

  152

  178

  Volum / L

  460

  560

  570

  690

  Zona e ekranit (㎡)

  0.9

  1.1

  1.2

  1.5

  20 'Max ngarkim / Single

  14

  12

  12

  8

  40HQ 'Max ngarkim / Single

  28

  24

  24

  16

  40HQ 'Max ngarkim / 3in1

  42

  33

  33

  24

  G8
  G5
  G1

  karakteristikë

  1.   shkrirë rregullt auto, më shumë volum dhe kursim të energjisë, efekt më të mirë të ngrirë, për të shmangur të scrach trupin kuti brendshme.

  2-1DUSUNG-ISLAND-ngrirës

  2.   alumini Embossing kuti të brendshme, stickup mirë me evaporator.Compare me kutinë e sheshtë e brendshme shkumë, është e lehtë për të flluskë, dhe të veçantë që nga kutia shkumë.

  1

  3.   material i aparat avullimi, Dusung bakër vs AHT alumin.

  3

  4.   6 xhiro e aparat avullimi dhe kondensator, efekt më të mirë ftohjes.

  2

  3.   Opsionet Multi fleksibile kombinim, e vënë vetëm, si një linjë apo si ishull.

  5

 • Previous:
 • Next:

 • 大上问鼎海报02

  Gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  Adresë
  # 70 JINSHENG ROAD ONE, Chengyang
  DISTRICT, Qingdao, Kinë
  E-mel
  Dusung@DusungRefrigeration.com
  telefon
  Tel: +86 532 8897 6960 Fax: +86 532 8897 6961
  Facebook
  WhatsApp Online Chat!