Drejtë Cooler Supermarket Frigorifer Merchandise Afisho Chiller - China Qingdao Dusung Ftohje

i drejtë Cooler Supermarket Frigorifer Merchandise Display Chiller

Përshkrim i shkurtër:

Features produktit
1. Plug-in Lloji Kanë njëjtën lartësi.
2. Projektimi Compact Për Moderne Convenience Store.
3. Inteligjente Digital Temperatura Control.


 • Model: LK092WS-M03, LK122WS-M03, LK183WS-M03, LK244WS-M03
 • Klasa e klimës: N-ST
 • Sistemi i ftohjes: Ajros ftohjes
 • Shkrirja: Automatik
 • Izolimi Trashësia: 32mm
 • Temperatura Gama (℃): 3 ~ 8 ℃
 • Faqe Katalog:: 31
 • Detail Product

  Top 3 one stop supermarket refrigeration equipment manufacturer in China

  Produkt Tags

  specifikimet

  model LK092WS-M03

  LK122WS-M03

  LK183WS-M03

  LK244WS-M03

  Size Me End Panel, mm

  980 * 760 * 1920

  1285 * 760 * 1920

  1895 * 760 * 1920

  2500 * 760 * 1920

  Gjerësia në fund të Panelit, mm

  32

  32

  32

  32

  Volum net (L)

  400

  530

  800

  1060

  Njësia dimension (mm)

  980 * 760 * 1920

  1285 * 760 * 1920

  1895 * 760 * 1920

  2500 * 760 * 1920

  dimension Paketa (mm)

  1180 * 880 * 2100

  1485 * 880 * 2100

  2095 * 880 * 2100

  2700 * 880 * 2100

  ngarkesë 20 'Kontenjeri

  10

  7

  6

  4

  Ngarkesa 40'HC Container

  23

  16

  13

  8

  antipiretik R404A
  frekuenca e tensionit 220V / 50Hz, 110V / 60HZ

  karakteristikë

  1.  Air perde ftohje, ftohje e shpejtë, madje edhe ftohjes.

  3-LKWS-M03-Dusung-ftohje

  2.   sistemoj mund të jetë e pajisur me ndriçim LED dhe të lehtë për të instaluar.

  4-LKWS-M03-Dusung-ftohje

  3.   A mund të shtyjë raft tërheq, ngarkimit të mallrave është i përshtatshëm.

  5-LKWS-M03-Dusung-ftohje

  4.   Adjustable Raftet shelves.Multi-shtresë mund të jetë rregulluar lirisht për një shfaqje e përsosur.

  6-LKWS-M03-Dusung-ftohje

  5.   Interior prizë ajrit në bordin e pasme, furnizimit të ftohtë për mallra e brendshme.

  8-LKWS-M03-Dusung-ftohje

  6.   Pozicioni i hetimit është në frigoriferike zonën e verbër të kulmit në kabinet, të cilat mund të arrijnë në mënyrë efektive temperaturën vendosur aktuale.

  9-LKWS-M03-Dusung-ftohje

 • Previous:
 • Next:

 • 大上问鼎海报02

  Gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  Adresë
  # 70 JINSHENG ROAD ONE, Chengyang
  DISTRICT, Qingdao, Kinë
  E-mel
  Dusung@DusungRefrigeration.com
  telefon
  Tel: +86 532 8897 6960 Fax: +86 532 8897 6961
  Facebook
  WhatsApp Online Chat!